فروش پالس اکسیمتر در تبریز

براساس بیماری و یا تغییر شرایط اکوسیستم و محیطی میزان اکسیژن خون کاهش یا افزایش می یابد. برای دریافت میزان دقیق اکسیژن خون باید از دستگاه پالس اکسیمتر استفاده کرد.

کار با دستگاه پالس اکسیمتر اینگونه است که بدون فشار و درد انگشت خود را ادر وسط گیره دستگاه قرار دهید و دکمه شروع را بزنید. سپس دستگاه پس از چند ثانیه میزان اکسیژن خون را نشان می دهد. میزان اکسیژن خون نرمال 95-97 درصد است و اگر کمتر از 90 درصد باشد، زنگ هشدار و خطر برای بیمار می باشد که توسط دستگاه نیز اعلام می شود.

پالس اکسیمترهای متفاوتی با کیفیت های متفاوتی در بازار موجود است. اگر پالس اکسیمتر خریداری شده بی کیفیت باشد و یا اورجینال نباشد؛ عددی غلط را نمایش می دهد.

بهترین و معتبرترین فروشگاه پالس اکسیمتر، فروشگاه ماهان طب می باشد. تمامی محصولات پالس اکسیمتر ماهان نماد استاندارد، تاییده کیفیت از وزارت بهداشت دارند و هنگام فروش در کنار محصول فاکتور خرید و برگه ضمانت و گارانتی به همراه دارد که برای خریدار ارسال می شود.

فروشگاه ماهان طب در شهرهای ایران شعبه ندارد و فروش اصلی آن در تهران می باشد. اما به دلیل اعتبار بالا و برندینگ، محصولات خود را به سایر شهرها ارسال می کند.

فروشگاه ماهان طب محصول پالس اکسیمتر را بدون افزایش قیمت بصورت عمده و تکی به شهر تبریز ارسال می کند.

جهت بررسی سایر  مدل های پالس اکسیمتر موجود در ماهان طب و مقایسه ویژگی هایشان به لینک زیر مراجعه کنید

فروشگاه ماهان طب بدلیل آنکه در زمینه فروش و ارسال محصولات معتبر شناخته شده و بعنوان واردکننده اصلی محصولات پزشکی در ایران و تهران می باشد؛ فروش پالس اکسیمتر در تبریز و ارسال محصول با کیفیت و گارانتی به تبریز را دارد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و خرید محصول با شماره های زیر تماس بگیرید. مشاورین ماهان طب به شما عزیزان برای خرید بهتر کمک می کنند.