ماسک تنفسی به منظور جلوگیری از انتقال، انتشار و دریافت آلودگی از جمله آلودگی های بیماری زا و میکروبی می کند. لایه های ماسک تنفسی جلوی عبور ویروس و باکتری ها را می گیرند.

ماسک های تنفسی  متفاوتی برای استفاده در محیط های درمانی تولید شده است که هر کدام از آنها با توجه به مورد استفاده و کاربرد آن توسط افراد استفاده می شود. ماسک سه لایه و N95  دو نوع از ماسک های تنفسی می باشد.در محیط های درمانی معمولا بیشتر از ماسک تنفسی استفاده می شود.

ماسک سه لایه

این ماسک ها سه لایه  که دو لایه از جنس اسپان باند و یک لایه دیگر از جنس ملت بلون است، ساخته شده اند. به همین دلیل به ماسک سه لایه شناخته می شوند.

ملت بلون وظیفه فیلترینگ میکروارگانیسم ها را بر عهده دارد؛ و ویروس ها و عوامل میکروبی توانایی رد شدن از لایه ملت بلونی ماسک را ندارند. این لایه یک حالت کشسانی دارد و هیچ بافتی در آن نیست. در واقع بیشترین اثرگذاری ماسک به این لایه برمی گردد. اگر این لایه در ماسک نباشد و یا ضخامت خوبی نداشته باشد ماسک فاقد استاندارد خواهد بود

ماسک-سه-لایه

این ماسک ها با یک کیفیت یکسان و مساوی در دو نوع ماسک جراحی و ماسک تنفسی عمومی ساخته می شود.

ماسک جراحی ، ماسک های بندی هستند و از بند برای ثابت و فیکس شدن ماسک روی صورت استفاده می کنند.استفاده از ماسک بندی برای کادر درمان راحت تر است.

ماسک تنفسی عمومی، همچون ماسک جراحی ماسک سه لایه است با این تفاوت که این ماسک ها با کش روی صورت فیکس می شوند.ماسک های سه لایه  کاربرد و استفاده عمومی تری دارد در رنگ های متفاوتی از جمله آبی، سبز، زرد، قرمز و مشکی تولید شده و به بازار عرضه شده اند

ماسک تنفسی N95

ماسک   N95 یا ماسک فیلتر دار ، استفاده عمومی تری دارد. روی این ماسک ها ، سوپاپ هایی از جنس پلاستیک نصب شده است که نقش آنها فیلتر هوای ورودی از ذرات معلق یا آلاینده هلای موجود در هوا  به جریان تنفسی شما ایفا می کنند.

ماسک-تنفسی-n-95

ماسک های تفسی در برندهای متفاوتی از جمله دی، پاوان، هایژنیک و برند Protective  وجود دارند که در ماهان طب به مشتریان عرضه می گردد.

ماسک تنفسی با قیمت تنظیم بازار

در این بین برای بازتر شدن انتخاب مشتریان، ماسک دولتی با قیمت تنظیم بازار نیز عرضه شده است. این محصول نیز از استانداردهای لازم برای پیشگیری از ویروس و میکروب و عوامل بیماری زا برخوردار است. قابل توجه است که تمامی استانداردهای بهداشتی در ساخت این محصول رعایت شده است.

ماسک-تنفسی-

شیلد محافظ صورت

شیلدها از ورود عوامل بیرونی مانند گرد و غبار، ذرات ریز و از انتشار ویروس ها هنگام عطسه و یا سرفه جلوگیری میکند. جنس این شیلدها از طلق می باشد. برای سفارش و خرید با فروشگاه ماهان طب تماس بگیرید.

ویژگی شیلد محافظ صورت

کاملا شفاف

مقرون به صرفه

قابل شست و شو

سبک و استفاده راحت

شیلد-محافظ-صورت