ماسک ها با توجه به نوع استفاده و کاربردی که دارند در دو دسته ماسک تنفسی استفاده عمومی و ماسک تنفسی پزشکی دسته بندی می شوند. هر دو دسته ماسک ها در مراکز درمانی و بیمارستان ها استفاده می شوند و حتی امکان استفاده از ماسک تنفسی پزشکی در خارج از مرکز درمان نیز می باشد ولی کاربرد ماسک تنفسی پزشکی در بیمارستان و مراکز درمانی بیشتر است.

ماسک پزشکی اکسیژن

ماسک اکسیژن برای انتقال گاز اکسیژن از یک مخزنه به ریه استفاده می کنند و بینی و دهان بیمار را به طور کامل پوشش می دهد. ماسک اکسیژن شفاف و سبک می باشد و به وسیله یک بند پلاستیکی به پشت سر متصل می شود. دلیل شفافیت ماسک اکسیژن توانایی ارزیابی چهره بیمار توسط پزشک می باشد. برای خرید و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

ماسک-پزشکی-اکسیژن

ماسک ونچوری

ماسک ونچوری یکی از تجهیزات پزشکی حیاتی و کارآمد است. بسیاری بیمارستان ها و مراکز پزشکی به این وسیله نیاز خواهند داشت. امکان ارسال ماسک ونچوری برای اشخاص نیر امکان پذیر است. بسیاری افراد دچار مشکلات تنفسی و ریوی هستند. با توجه به تجویز پزشک نیز باید به طور پیوسته در منزل خود اکسیژن درمانی کنند. برای خرید و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

ماسک-ونچوری

 

در ماهان طب امکان خرید ماسک  ونچوری و انواع دیگر تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی وجود دارد. یک نوع دیگر ماسک، ماسک ذخیره اکسیژن می باشد. مشتریان محترم می توانند محصولات مورد نظر خود را با برند مورد نظر و با تعداد مورد نیاز خود سفارش دهند. محصولات سفارش داده شده در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر ارسال خواهد شد.